İFTAR BEREKETİNİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞADIK

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » İFTAR BEREKETİNİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞADIK

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve kıymetli eşleri Reyhan Tortop hanımefendi’nin katılımıyla renklenen mahalle iftarımız, Başkan Mustafa Çöl’ün vatandaşlarımızı selamlaması ile başladı.

Hep birlikte yapılan İftar bereketi, semazen gösterileri, şerbet, limonata, çay ve mısır ikramı ile devam etti. Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çöl; “Fatih Mahallesi Muhtarımız başta olmak üzere mahalle sakinlerimize teşekkür ediyoruz. 5 Yıldır bizleri burada yalnız bırakmayıp bağırlarına bastılar.

Gönül soframızda Ramazan ayının manevi huzuru varsa, gönüller birse, en büyük mutluluk bu olsa gerek diye düşünüyorum. Ben bu vesileyle bütün vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum. Sağ olun var olun. Allah’a emanet olun.” dedi.

Fatih Mahallesi İftarımızdan sonra ilçe esnaflarımızdan Aşçı Selim Altıkulaç’ın kızı küçük Eslem’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Başkan Mustafa Çöl ve ilçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop aileye acil şifalar dilediler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN