HÜDAİ KAPLICALARIMIZDA YİNE BİR İLK DAHA

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » HÜDAİ KAPLICALARIMIZDA YİNE BİR İLK DAHA

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün girişimleri doğrultusunda yine bir ilk daha Hüdai Kaplıcalarımızda vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

“Geleneksel Tıp Uygulamaları Merkezi” adı altında faaliyetlerine başlayacak olan alan için 800 m2’lik bir alan ayrılırken, tesiste kadınların ve erkeklerin ayrı ayrı kullanabilmeleri için; Doktor balık tedavisi, hacamat tedavisi, kupa tedavisi, sülük tedavisi, tuz odaları ve çamur banyolarından oluşan ayrı ayrı bölümler hayata geçirilmiş olacak.

Burada yapılan çalışmaları yakından inceleyen Başkan Mustafa Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgi alarak yapılacak çalışmaların hayırlı ve uğurlu olması için kesilen kurbana hep birlikte dua ederek çalışanlara kolay gelsin dileklerinde bulundular.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Hüdai Kaplıcalarımızda yeni bir proje yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Daha önce atıl kalan bu mekânda artık geleneksel tıp uygulamalarının yapıldığı, Sağlık Bakanlığımızla beraber doktor kontrolünde Hüdai Kaplıcalarımız hamam kültüründen çıkıp, tamamen tedavi amaçlı bir merkez haline geliyor. Bunun ilk basamağını attık. Bu çalışmamızda bizlerin her zaman yanında olan Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu güzel projeyi çok kısa bir süre sonra sizlerle buluşturacağız. Ben bu bağlamda proje ekibimize, çalışanlarımıza ve ilgili müteahhidimize şimdiden teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN