HALI SAHALARIMIZ VE BASKETBOL SAHALARIMIZ TÖRENLE AÇILDI

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » HALI SAHALARIMIZ VE BASKETBOL SAHALARIMIZ TÖRENLE AÇILDI

Sandıklı Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında; Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, TOKİ’de bulunan Türk Telekom Fen Lisesi ve Mustafa Kemal İlköğretim okullarına anahtarları teslim edilen Halı saha ve Basketbol sahalarının açılışı Başkan Mustafa Çöl tarafından törenle gerçekleştirildi.

Toplam maliyeti 780.000 TL olan Halı saha ve Basketbol sahalarının yapım işi tamamlanarak gençlerimizin sportif alanlarda kendilerini geliştirmeleri için faaliyete başladı. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Gelecek nesillerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, okullarımızda ve mahallelerimizde bulunan çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak sağlıklı olmalarını sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz halı saha ve basketbol sahalarının hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Açılış töreninde okullarımızda bulunan öğrenci kardeşlerimizin hazır bulunduğu törende, Başkan Mustafa Çöl halı sahalarının açılışını yaparak anahtarlarını okul müdürlerine teslim etti. Halı sahalarının açılışı sebebiyle penaltı atışı yaparak futbol konusundaki becerilerini gösteren Başkan Mustafa Çöl’e başta öğrenci kardeşlerimiz ve okul müdürlerimiz verilen bu hizmetten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ