GAZİ MECLİSİMİZE ÇİÇEKLER SANDIKLI BELEDİYESİNDEN

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » GAZİ MECLİSİMİZE ÇİÇEKLER SANDIKLI BELEDİYESİNDEN

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Türkiye Büyük Millet Meclisimize 1500 adet çiçek gönderildi.

Sandıklı Belediyemiz bünyesinde hizmet veren SANJET A.Ş’ye ait seramızda tamamen kendi imkânlarımızla üretilen çiçeklerimiz paketlenerek Gazi Meclisimize gönderildi.

Milletvekillerimiz, Bakanlarımız ve Meclis çalışanlarına gönderilen çiçekler için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür eden Milletvekillerimiz ve Bakanlarımız, Sandıklı ilçesine selam ve sevgilerini gönderdiklerini ifade ettiler.

Başkan Mustafa Çöl seramızda konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler SANJET A.Ş olarak açmış olduğumuz seramızda binlerce çiçek üretiyoruz ve bu ürünleri kendi peyzaj çalışmalarımızda kullanıyoruz. Peyzaj üretimi dışında kalan zamanlarda farklı türlerde çiçek yetiştirmeye devam ediyoruz. Bugün de çiçeklerimizi çok kıymetli Milletvekillerimize ve Gazi Meclisimize gönderiyoruz.

Bilindiği gibi Afyonkarahisar 2020 Sevgi Yılı Projesi kapsamında sayın Bakanlarımızın himayelerinde, kıymetli Gazi Meclisimize sevginin bağdaştırıcı gücü olan çiçeklerimizi göndererek, Sandıklı’dan bir demet çiçek ile kutlamak istiyoruz.

Biliyorsunuz Sandıklı jeotermal seralarda farkını göstermiş durumda bu bağlamda Türkiye’de en fazla jeotermal seranın olduğu ilçe konumuzdayız. Her ürünün Sandıklı’da yetişebildiğinin kanıtı olan bu çiçeklerin yetiştirilmesinde ve hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN