EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » EGE İLLERİ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

28 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında Ankara Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan “12. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri” yapılan açılış töreniyle resmen başladı.

Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak illerinden gelen katılımcıların oluşturduğu fuar alanında, Sandıklı Belediyesi olarak açmış olduğumuz standımızda Ankara’daki vatandaşlarımızı bilgilendirerek ilçemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz. Türkiye ve yurt dışında olmak üzere ilçemizin tanıtımını yapmak için bütün fuarlara katılmaya gayret gösteren Sandıklı Belediyesi, Ankara’daki fuara yine tam kapasite katılarak Sandıklı’mızın adını duyurmak için gayret göstermektedir.

Ankara’daki hemşerilerimiz tarafından da sıklıkla ziyaret edilen standımızda misafirlerimize leblebi, lokum, çeşitli meyve kurusu gibi ikramlarımızın yanı sıra Hüdai Kaplıcalarımızın tanıtımıyla ilçemizle ilgili geniş bilgiler verilerek, basılmış olan kitaplar hediye edilmektedir.

1 Aralık tarihine kadar misafirlerini ağırlayacak olan 12. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri’ni ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımızı ANFA Fuar ve Kongre Merkezinde bulunan Sandıklı Belediyesi standımıza davet ediyoruz.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN