BELEDİYEMİZDEN BİR KÜLTÜR HİZMETİ DAHA

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » BELEDİYEMİZDEN BİR KÜLTÜR HİZMETİ DAHA

İlçemizin yetiştirdiği değerli şahsiyetlerin içerisinde yer alan emekli Öğretmen, araştırmacı yazar Hüseyin Hüsrevoğlu tarafından kaleme alınan ve Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından basımı gerçekleştirilen “Şeyh Hasan Hamdi Efendi ve Ailesi” adlı kitap Başkan Mustafa Çöl’e takdim edildi.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “İlçemizin tarihi dokusunu vatandaşlarımıza anlatmak, bölgede tanıtımımızı yaparak unutmaya yüz tutmuş değerlerimizin yok olmasını engellemek, Sandıklımıza kalıcı eserler bırakmak için sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz kitaplarımıza bir yenisini daha eklemekten dolayı son derece memnunum.

Kıymetli hocamız Hüseyin Hüsrevoğlu tarafından yazılan bu değerli kitabı sizlere sunmaktan dolayı son derece bahtiyarım. Ben başta şahsına ve kitabın basımı gerçekleştiren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, daha nice unutulmaz eseri bizlere kazandırması için Hüseyin Hocamızın başarılarının devamını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Eserin Yazarı Hüseyin Hüsrevoğlu’da burada ilk kitabı Başkan Mustafa Çöl’e imzalayarak hediye ettikten sonra şu ifadelere yer verdi.

“Kadim şehrimiz Sandıklı’nın tarihine, kültürüne, ve değerlerimize sahip çıkan, şehrimizin geleceği için büyük idealler taşıyan, unutulmaz hizmetleri ile geleceği kucaklayarak bizlere destek veren, yaptığı çalışmalarla hakka ve halka hizmeti şiar edinen, değerli Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çöl beye, en içten dua ve selamlarımı sunuyor, bu eserin oluşmasında vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN