BELEDİYE SANTRALİNDE TEK NUMARA DÖNEMİ BAŞLIYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BELEDİYE SANTRALİNDE TEK NUMARA DÖNEMİ BAŞLIYOR

Vatandaşlarımızın bütün birimlere tek numaradan ulaşabilmesi, tek numara üzerinden eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilmesi gibi özellikleri ile hizmet vermeye başlayacak olan Sandıklı Belediyesi santralinin yeni numarası “444 60 03” oldu.

Yeni hizmet vermeye başlayacak olan belediye santralinde operatör ile görüşmeden dilediğiniz birimin kodunu tuşlayarak kolayca bağlanabileceğiniz gibi operatör yardımı ile de istek, dilek ve temennilerinizi aktarabileceksiniz.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştirip hizmet kalitemizi sürekli yükseltme gayreti içerisindeyiz.

Yeni numaramız ile artık belediye santralimizde tek numara dönemini başlatmış olduk. Bu bağlamda 444 60 03 numaralı hattımız ile hemşehrilerimize daha modern, kesintisiz ve dijital ses deneyimini sunarak ilgili birimlere daha çabuk ulaşmalarını sağlayacağız. Sandıklı Belediyesi olarak sizlerin fikir ve düşüncelerinizi önemsiyor bizlere ilettiğiniz konularda kendimizi sürekli yeniliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN