BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

Hafta içi çalışmalarını yoğun bir şekilde geçiren Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hafta sonu da aynı tempoda çalışmaya devam ediyor.

Başkan Mustafa Çöl ilk olarak yeni sanayi sitesindeki esnaflarımızla karşılıklı olarak hasbihal edip, yurt dışındaki vatandaşlarımızın selamlarını kendilerine ilettiler. Çay eşliğinde yapılan sohbetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Çöl, yeni sanayi sitesi esnafımıza göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Başkan Mustafa Çöl’ün ikinci durağı kısa adı SANİMDER olan Sandıklı İmam Hatip Mezunları Derneğiydi. Üyesi bulunduğu derneği ziyaretinden dolayı Dernek Başkanı Ramazan Ayyıldız tarafından kendisine dernek saati hediye edilen ziyarette bir açıklama yapan Başkan Çöl; “Seçim çalışmalarımız kapsamında üyesi bulunduğum SANİMDER’i ilçe Başkanımız ve Gençlik Kolları Başkanımız ile ziyaret ettik. Destek ve duaları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Mustafa Çöl buradan Sandıklı Avcılık ve Atıcılık Kulübünü ziyaret etti. Akşam çaylarının kulüpte içildiği gecede, karşılıklı olarak istişareler yapılarak, kulüp üyelerinin dilek istek ve temennileri dinlendi. Avcılık ve Atıcılık Kulübüne kendilerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Çöl, birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile ziyaretini tamamladı.

Gecenin en son ziyaretini Bolat Ailesine yapan Başkan Mustafa Çöl, yeni dünyaya gelen ikiz bebekler için aileye bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Bolat Ailesi Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar dilediler. Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bolat ailesinin nazik davetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. İkiz bebeklere Hayırlı olsun dedik. Rabbim vatanına milletine Hayırlı evlatlar eylesin inşallah.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN