BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN POLİS HAFTASI MESAJI

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN POLİS HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. Yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Polis teşkilatımız kurulduğu günden bugüne kadar vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ile barış ortamının korunması için mesai gözetmeksizin görevini her zaman layıkıyla yaptığını belirterek şu ifadelere yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl; “Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, gerektiğinde canını hiçe saymıştır. Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır. Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de alarak çağdaş bir anlayışla görevlerini ifa etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarımızı şükranla ve içtenlikle kutluyor; görevleri esnasında şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyorum.”

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN