BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN AFYONKARAHİSAR ZİYARETLERİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN AFYONKARAHİSAR ZİYARETLERİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop Afyonkarahisar ilimizde bir dizi temaslarda bulundu.

Ziyaretler kapsamında; Afyonkarahisar İl Gençlik Spor Müdürü Feyzullah Dereci’ye iadeyi ziyaret yapan heyet kendisiyle karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak, işlerinde kolaylıklar dilediler.

İl Gençlik Spor Müdürü Feyzullah Dereci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sandıklı ilçemizden gelen heyete teşekkür ettiler.

Bu ziyaretin akabinde Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziyaret eden heyet, kendisiyle Sandıklı ilçemizde bulunan Sandıklı Meslek Yüksek Okulunda bulunan bölümler, Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı ile yapılabilecek ortak projeler ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş ziyaret sebebiyle Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kaymakam Eflatun Can Tortop ve değerli heyete teşekkür ederek, Sandıklı’daki eğitimin çıtasını yükseltmek için gösterdikleri gayretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti kendilerine ifade etti.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN