BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Hafta sonu Afyonkarahisar’da yapılan aday tanıtım toplantısında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya Hanımefendinin Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı Başkan Mustafa Çöl’e resmi kamu kurum, kuruluşların temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ile mahalle muhtarlarımız, vatandaşlarımız, personellerimiz tarafından hayırlı olsun ziyaretleri artarak devam ediyor.

Başkan Mustafa Çöl’e yeniden almış olduğu görevin hayırlı olmasını temenni eden ziyaretçilerimiz, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerinin mesajını vererek; ilçemiz için gece gündüz çalışan mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, talep, istek ve dileklerini dinleyerek çözüm noktasında hareket eden, sosyal medyayı en iyi kullanan belediye başkanları arasında ön sıralarda olan Başkan Çöl’e çıkmış olduğu yolculuğunda yalnız bırakmayacaklarının altını çizerek, Sandıklı ortak paydasında desteklerinin devam edeceğini belirttiler.

Başkan Mustafa Çöl bu destek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Adaylığımızın açıklanması ile hemşerilerimizin yoğun teveccühü ve hayırlı olsun ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Sizlerin güvenine layık olmak için daha çok çalışacağımıza şahsım ve personellerim adına söz veriyorum. Daha güzel hizmetler için projelerimiz ve teknik altyapımız hazır. Hep birlikte başaramayacağımız proje altından kalkamayacağımız iş yok. Bizleri bu alanda motive eden ise “Bir sevdadır Sandıklı” cümlesidir. Destek olan, yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN