BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİ BAKIM MERKEZİNE ZİYARET

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİ BAKIM MERKEZİNE ZİYARET

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Engelli Bakım Merkezini ziyaret ederek Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından verilen “Dr. Burhanettin Onat Anı Ödülü”nü kendilerine takdim ettiler.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bu binayı aldıktan sonra düşündüğümüz tek şey burada hem maddi hem manevi duyguları kapsayan bir istihdam projesi hazırlamaktı.

Bu kapsamda hazırlamış olduğumuz Bedensel Engelli kardeşlerimize yönelik yaşam merkezi projesini Türkiye’de ilk defa hayata geçiren Belediye olduk. 100 yataklı bu merkezimizde bir çok kardeşimize istihdam imkânı sağlayarak bir çok kardeşimizin de hayır duasını almayı hedefledik.

Bugün gördüğünüz bu güzel mekân bütün bölgeye tüm Türkiye’ye hitap edebilen güzel bir yer haline geldi ve Akdeniz Belediyeler Birliğinde en güzel proje ödülüne layık görüldü.

Ben bu vesileyle kurumda çalışan bütün kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel başarılarla daha güzel hizmetlerle Sandıklı halkına layık olmaya devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN