BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 18 MART MESAJI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 18 MART MESAJI

 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. Yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Ecdadımız vatanı, bayrağı, özgürlüğü, hürriyet ve istikbali tehlike altına girdiğinde, ölümü bile seve seve göze alarak imkânsızlıklar içerisinde neleri başarabileceğini tüm dünyaya gösterdiği günden bu yana tam 105 yıl geçti.

Çanakkale Zaferi bir milletin yedi düvele meydan okuduğu, onurunu, şerefini, namusunu, bağımsızlığını sonuna kadar savunduğu azmin, kararlılığın ve cesaretin sembolü olan, adını tarihe altın harflerle kazımış, unutulmaz bir zaferdir.

Bizlere düşen görev bundan 105 yıl önce verilen destansı mücadeleyi hatırlayarak iyi idrak etmeli, gelecek nesillere de bu bilinci aşılamalıyız. Ben bu duygu ve düşüncelerle Başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere, bizlere bu vatanı emanet eden aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” Dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ