BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DE “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” DEDİ 15 Nisan 2020

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DE “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” DEDİ 15 Nisan 2020

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyasına Nisan ayı maaşını bağışlayarak katıldığını açıkladı.

Ülkemizde covid-19 ile mücadele hem tıbbi, hem ekonomik hem de sosyal yönleriyle sürüyor.   Salgının sosyo-ekonomik boyutundaki etkilerinin en aza indirilmesi son derece önemli.  Özellikle salgın nedeniyle faaliyetini durduran iş kollarında çalışanlara ve diğer ihtiyaç sahiplerine yönelik maişet oluşturulması ve buna destek sağlanması bu noktada hayati öneme sahip.

Bizim Milletimiz kadirşinas ve yardımseverdir. Peygamber Efendimizin buyurduğu gibi “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” sözü düsturumuzdur.  Sandıklı Belediyesi olarak düzenli olarak vatandaşlarımıza yardımlarının devam ettiğinin altını çizen Başkan Mustafa Çöl; “Cumhurbaşkanımızın yaptığı çağrıya bizlerde destek oluyor, elimizden geldiği kadar elimizi taşın altına koyarak bu kampanyaya sonuna kadar destek veriyoruz.

Ben bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” diyerek sözlerime son veriyor, bu zor günleri el ele, gönül gönüle, birbirimize destek olarak atlatacağımızı olan inancım tamdır.  Evde kal SANDIKLI, evde kal TÜRKİYE.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN