BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL SERA SAHİPLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL SERA SAHİPLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Sandıklı ilçemizde Sera İşletmeciliği yapan Sera Sahipleri Başkan Mustafa Çöl ile Belediye makam odasında bir görüşme gerçekleştirdiler.

Görüşmede; ilçemizde faaliyet gösteren seraların faaliyetleri, karşılaştıkları sorunların çözüm yolları, seraların daha fazla kapasite çalışması için öneriler, işçilerin çalışma şartlarındaki iyileştirme önerileri, bundan sonra açılması düşünülen seraların hangi mevkilerde açılması önerileri, domates’in ilçemize olan katkıları ve yol haritasının belirlenmesi gibi çeşitli konularda karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “İlçemizin kalkınmasında önemli rol oynayan faktörlerden birisi olan Sera sahiplerimizle verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İlçemizde Seraların dününü, bugünün ve yarınını konuştuk. Fikirleri ve yapılması olası yeni fikirleri dinledik. İlçemizin ekonomisine yön verecek verimli bir toplantı oldu. Ben kendilerine bu bağlamda teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sera sahipleri makam odasında gerçekleştirdikleri toplantının olumlu geçtiğini, yaşadıkları sorunları ve istekleri kendisine ilettiklerini, Başkan Mustafa Çöl’ün kendilerine her zaman destek olduğunu, sağolsun bundan sonrada desteklemeye devam edeceğini ifade ettiklerini belirterek, ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN