BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL PTT ADLİYE ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL PTT ADLİYE ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ece Mahallesi Yunus Emre Bulvarında bulunan, Kapalı Ceza Evi karşısında faaliyete başlayacak olan PTT Adliye Şubesinin açılışını yaparak konu ile ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı.

PTT Adliye Şubesi açılışında PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Posta İşletme Müdürü Mehmet Aslan, Pazarlama sorumlusu Mehmet Tekik ve çok sayıda PTT çalışanı hazır bulundular.

Açılan bu şube ile bölgenin ihtiyaçlarının karşılanacağını, Sandıklı Adliye ve Sandıklı Kapalı Ceza evinin yanı sıra Şirinevler, Yunus Emre Bulvarı, gibi merkeze uzak olan bölgelere hizmet verileceğinin altını çizen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, burada bulunan heyet ile Sandıklımıza yapılabilecek faaliyetler ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Açılışın ve yapılan ikramların akabinde Başkan Mustafa Çöl, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Posta İşletme Müdürü Mehmet Aslan ve Pazarlama sorumlusu Mehmet Tekik’den oluşan heyet Sandıklı İlçemizde Belediyemize ait olan Yeni Sanayi Sitesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan dükkanları ziyaret ederek buralara yapılması düşünülen PTT şube yada acenteleri hakkında bir değerlendirme gezisi yaptılar.

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarındaki incelemelerin akabinde Kaplıca Restaurant kısmında Başkan Mustafa Çöl’ün ikram ettiği çayı içen heyet, Sandıklı İlçemizden ayrıldı.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN