BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Hüdai Kaplıcaları Sosyal Tesislerinde bulunan cafe-restaurant’ta mahalle muhtarlarımız ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen akşam yemeğinde muhtarlarımızla birlikte bir durum değerlendirmesi yapan Başkan Mustafa Çöl, şimdiye kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılması düşünülen konular hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Muhtarlarımızın istek, dilek ve temennilerini de dinleyen Başkan Mustafa Çöl, 2018 yılında yapılacak olan programlar hakkında kendilerine bilgiler verdi. Başkan Mustafa Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Mahalle muhtarlarımız ile birlikte yapılan çalışmalar ve ileriye dönük projeler hakkında bir istişare toplantısı yaptık. Mahallelerde yapılan taş döşeme, sıcak asfalt, içme suyu, kanalizasyon, elektrik hatları, doğalgaz, sanjet gibi konularda karşılıklı istişarelerde bulunduk. Ben gösterdikleri çabadan ve gayretlerden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Mahalle muhtarlarımız bu güzel akşam için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, mahallelerine yapılan yardımlar ve yatırımlar için kendilerine teşekkür ettiler. Uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini, yeni yapılacak olan projeler ile daha güzel bir Sandıklı’ya kavuşacaklarının altını çizen muhtarlarımız, samimi ve dürüst yaklaşımlarından dolayı Başkan Mustafa Çöl ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Yemekli toplantının akabinde Başkan Mustafa Çöl muhtarlarımıza ve eşlerine günün anlam ve önemine istinaden hediye takdim ederek bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN