BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN”

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN”

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ramazan ayına girerek ilk sahuru hep birlikte yaşayacağımız şu mübarek günde bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “11 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Bu sene geçen Ramazan ayı gibi Pandemi şartları nedeniyle biraz buruk ve hüzünlüyüz.

Bu senede Ramazan ayında hep birlikte aynı sofrada buluştuğumuz Mahalle İftarlarımızdan ve Camilerimizde beraberce kıldığımız teravih namazlarından uzak kalacağız. Ancak bu uzaklık yapacak olduğumuz yardımları ve tutacak olduğumuz oruçların önüne geçemeyecek.

Huzurun ve bereketin sağnak sağnak yağdığı bu mübarek ayda salgının bitmesi ve hastalarımızın şifa bulması için bol bol dua etmeliyiz. Ramazan Bayramında inşallah hep birlikte sevdiklerimizle kucaklaşıp, sarılmak büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpmek en büyük arzumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan ayının tüm hemşehrilerimize, ülkemize, ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini niyaz ediyor, Ramazan coşkusunun birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN