BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Ana Sayfa » HABERLER » BASIN HABERLERİ » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Sandıklı ilçesi Fatih Mahallesinde ikamet eden çocuklarımız çektikleri video ile Başkan Mustafa Çöl’den sosyal medya üzerinden yardım istediler. Belediye Başkanımız Mustafa Çöl bu istek karşısında kayıtsız kalmadı ve ertesi gün Fatih Mahallesindeki çocuklarımız ile buluştu.

Fatih Mahallesinde erkek ve kızlardan oluşan değişik yaş gurubundaki çocuklarımızla buluşan Başkan Mustafa Çöl, burada kendilerinin isteklerini dinleyerek çocuklarımıza istedikleri saha ve çocuk oyun alanlarının yapılacağının sözünü verdiler.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu Pazar günü ilimizdeydi. Bakanımız Sandıklımızla ilgili çok büyük müjdeler vermişti. Bizlerde Afyonkarahisar dönüşü yolda bu müjdeleri sizinle paylaştık. Sonra Fatih Mahallemizin çok kıymetli evlatları bir video çekerek Başkanım bu halı sahalardan birisini bizlerde istiyoruz ya da bu yapılan halı sahanın baştan yenilenmesini istiyoruz dediler. Bizlerde o zaman evlatlarımızın bugün yanlarında olalım bu müjdeyi onlarla paylaşalım istedik. Buradan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e teşekkür ediyoruz. İfadelerinde yer verdi.

Çocukları ziyaretinde futbol ve voleybol topu getiren Başkan Mustafa Çöl kendileriyle kısa bir süre top oynayarak, saha hazır olduğu zaman top oynamaya geleceğinin de sözünü verdi.

Çocuklarımız Başkan Mustafa Çöl’ün ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını söyleyerek hediyeleri için kendilerine teşekkür ettiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN