BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

24 Kasım Öğretmenler gününün yaklaştığı şu günlerde Başkan Mustafa Çöl, emekli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlamayı ihmal etmedi.

Emekli Öğretmenlerimizin evlerine giderek kendileri ile görüşen Başkan Mustafa Çöl ellerini öperek hayır dualarını aldı.

Ziyaretten duydukları memnuniyet dile getiren Emekli Öğretmenlerimiz; “Hatırlanmak çok güzel özellikle bizler gibi Öğretmenlik mesleğini yapan Belediye Başkanımız tarafından hatırlanmak hep güzel hem de bizlere bir gurur vesilesi olmakta. Biz kendilerine bu anlamlı günlerde karşılıklı sohbet edip geçmişi yad ettiğimiz, evimize kadar gelerek kendilerine çay ikram ettiğimizden dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz. Bizleri unutmadığı için teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

Başkan Mustafa Çöl konu ile ilgili olarak; “Öğretmenler bizim her zaman başımızın tacı olan müstesna meslek kollarındandır. Emekli olan ama hala meslek ruhunu iliklerinde hisseden, bizlere bu mesleği sevdiren Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü ilk kutlayanlardan olmak için kendilerini ziyaret ettik. Karşılıklı hasbihal ederek geçmişten günümüze anılarımızı hatırladık. Ben bu bağlamda kendilerine içten ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyor Öğretmenler Günlerini tekrar tebrik ediyorum.” dedi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN