BAŞKAN ÇÖL’DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL’DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Toplumuzda aile, ailenin içinde de kadının yeri ve önemi büyüktür. Sağlıklı ve huzurlu bir toplumun temel taşları olan varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesilleriyle geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Başımızın tacı yarınlarımızın mimarı kadınlarımızın toplum içinde gereken saygı ve değeri görmesi adına ülkemizde önemli adımların atılması gerektiğine inanıyorum. Daha yaşanabilir bir dünya için kadınlarımızın hayatın her alanında aktif olmaları en büyük temennimizdir. İş gücü ve istihdamda kadınlarımıza daha fazla yer verilmesi toplumsal hedefimiz olmalıdır. Unutulmamalıdır ki kadınlarımızın elde ettiği başarılar hepimiz için ilham kaynağıdır. Toplum için üreten, hayata değer katan tüm kadınlarımız başımızın tacıdır.

Bu vesileyle başta Sandıklı’lı kadınlarımız olmak üzere, bütün kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü en içten dileklerimde kutlar, yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN