BAŞKAN ÇÖL’DEN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MORAL ZİYARETİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL’DEN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MORAL ZİYARETİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 65 yaş üstü vatandaşlarımıza moral ziyaretleri düzenleyerek, kendilerinin Ramazan-ı Şerif aylarını kutladılar.

Covid 19 ile mücadele kapsamında uzun bir zamandır evlerinden çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ziyaret ederek ihtiyaçlarını soran Başkan Mustafa Çöl, kendilerine Ramazan ayı iftar paketleri ile çiçek seramızdan çiçek hediye ederek ayaküstü sohbetlerde bulundu.

Başkan Mustafa Çöl’ün bu nazik ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlarımız, bu süreçte yanlarında olduklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “65 yaş üstü vatandaşlarımızı ilk günden itibaren yalnız bırakmamak için çalışmalarımıza sürekli olarak yön verdik. Kendilerini telefonla arayarak ihtiyaçlarının olup olmadığını sorduk, görevli personelimiz ihtiyaçlarını karşılayıp evlerine kadar götürerek süreçte hep yanlarında olduk.

Bizlerde mübarek Ramazan ayında kendilerine moral vermek, yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermek adına bu ziyaretleri organize ettik. Hükümetimizin aldığı önlemler sayesinde Virüs ile mücadele de önemli aşama kaydettiğimiz şu günlerde inşallah bütün vatandaşlarımızla en kısa zamanda tekrar buluşmayı Cenab-ı Allah’tan tekrar niyaz ediyor, 65 yaş üstü hemşehrilerimizin ellerinden tek tek öpüyorum.”

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN