BAŞKAN ÇÖL KAPLICADA İNCELEMELERDE BULUNDU

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL KAPLICADA İNCELEMELERDE BULUNDU

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında incelemelerde bulunarak vatandaşlarımız ve personelimizle ile karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

Kaplıcamıza gelen vatandaşlarımız ile görüşen Başkan Çöl, kendileri ile muhabbet ederek istek, dilek ve şikayetlerini dinledi. Özellikle Kaplıcamıza yapılan yatırım ve yenilikler için teşekkürleri kabul eden Başkan Mustafa Çöl, vatandaşlarımıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Kaplıcada görev yapan personellerimiz ile görüşerek yapılan çalışmalar ile bilgi alan Başkan Mustafa Çöl, odaların temizlik, bakım ve düzenini bizzat kendisi kontrol etti. Kaplıcamızda bulunan vatandaşlarımız konuyla ilgili olarak; “Başkanımız sağ olsun sürekli bizleri dinliyor. İsteklerimizin yapılması için talimatlar vererek sonucunu kontrol ediyor. Kaplıcada bulunan yenilikleri bizlerde görüyoruz ve takdir ediyoruz. Sandıklı Hüdai Kaplıcaları gerçekten değişen ve adını her gün daha fazla duyurmaya başlayan bir işletme haline geldi. Bizler yapılan hizmetlerden ve kendisinden memnunuz.” ifadelerine yer verdiler.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ