BAŞKAN ÇÖL İŞYERİ AÇILIŞI VE KURS SERTİFİKA TÖRENİNE KATILDI

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » BAŞKAN ÇÖL İŞYERİ AÇILIŞI VE KURS SERTİFİKA TÖRENİNE KATILDI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ilçemizde yeni faaliyete başlayacak olan dükkanların açılışlarını yaparak esnaf kardeşlerimizin en mutlu günlerinde onları yalnız bırakmıyor.

Ece Mahallesi Eski Mezbaha Caddesinde açılan Foto Rüyam adlı Fotoğrafçı dükkanı açılışına katılan Başkan Mustafa Çöl, işyerinin açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Günün hatırası olması münasebetiyle burada bir resim çektiren Başkan Mustafa Çöl, buradan ilçemizde faaliyet gösteren Karate Kursunu ziyaret etti.

Karate Kursunda düzenlenen sarı kuşak ve sertifika programında kursiyerler ile sohbet eden Başkan Mustafa Çöl, kendilerine sertifikalarını dağıtarak geleceğin sporcuları ile fotoğraf çektirdiler. Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “İlçemizde faaliyet gösteren karate kursunda ki çocuklarımıza sarı kuşak ve belgelerini kaymakamımız ile birlikte takdim ettik. Özverili Anne ve Babalar başta olmak üzere tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum. Geleceğin Türkiye ve Dünya Şampiyonları Geliyor.” ifadelerine yer verdi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN