ATIK SU ARITMA TESİSİ YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYOR

Ana Sayfa » HABERLER » PROJELERİMİZ » ATIK SU ARITMA TESİSİ YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından atıl haldeyken 5.200.000 TL (Beş Milyon İki yüz Bin türk lirası) kullanılarak ayağa kaldırılan, 60.000 kişilik bir nüfusun atık suyunu tek seferde arıtma özelliğine sahip olan ve günlük 7000 m3 lük suyu biyolojik olarak işleyen “Atık Su Arıtma Tesisi” yoğun tempoda çalışmaya devam ediyor.

Bu çalışmalar sonrası atık su arıtma tesisi 7/24 çalışmaya başlamış, gecede mesai yapan tesiste, aydınlatma üniteleri ve armatürler baştan sona yenilenerek çevreye uyumlu bir hale getirilmiştir.

Son teknolojilerin kullanıldığı tesiste Biyologlarımız her gün arıtılan suyun kalitesini ölçmekte, veriler günlük olarak işlenmekte, kullanılan suyun değerleri kayıt altına alınarak ilgili makamlara bildirilmektedir.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
  • Merve ışıtmanParklarımızda çocuklarımızın oynayacağı gölgelikli kum alanları olmasını istiyoruz 🙂
  • Hüseyin KuntTrafik ışıklarının bir veya ikiye düşürülmesi Ana yolun yanına yan yol yapılıp ana yola çıkış ve karşıya geçişi bu şekilde sağlayalım inşaAllah. Allah a emanet ediyorum hayırlı görevler
  • adminKALİTE POLİTİKAMIZ Her zaman olumlu, yapıcı bir zihniyet ile halk yararına tüm çözümlerde kamu adına kararlı olmak. Bu sayede de “HALKIMIZIN MEMNUNİYETİNİ” sürekli sağlamak ana hedefimizdir. İlçemiz halkının ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için,

FACEBOOKTA BİZ