AKDAĞ TABİAT PARKIMIZA YOĞUN İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » AKDAĞ TABİAT PARKIMIZA YOĞUN İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkımıza gün geçtikçe daha fazla misafirimizi ağırlamakta, bölgede adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

Bu bağlamda gerek ilçemizden gerekse ülkemizin dört bir tarafından vatandaşlarımız Akdağ Tabiat Parkının muhteşem güzelliklerini görmek için Sandıklımıza gelerek, Bungalov evlerimizde konaklama fırsatı bulmaktadırlar.

Vatandaşlarımıza daha güzel hizmet vermek için Akdağ Tabiat Parkımıza bulunan Mini Marketimiz sürekli kendisini güncelleyerek, ihtiyaçların karşılanması noktasında misafirlerimize en uygun hizmeti vermektedir.

Akdağ Tabiat Parkımızda bulunan diğer bir hizmet ise kiralık bisiklet hizmeti olup, bisiklet turu yapmak isteyen vatandaşlarımıza doğa ve tabiatla baş başa kalabilecekleri güzel zamanlar yaşamalarına olanak sağlanmaktadır.

Vatandaşlarımız tarafından en çok rağbet gören gezi teknemiz ise Akdağ Tabiat Parkında bulunan gölümüzde misafirlerimize güzel zamanlar geçirtmekte olup, yeşilin ve mavinin buluştuğu yerde muhteşem fotoğraflar çekerek, sosyal medyada Akdağ Tabiat Parkının isminin duyulmasını sağlamaktadırlar.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN