AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKAN YARDIMCISI MEHMET ERSOY SANDIKLIMIZI ZİYARET ETTİ

Ana Sayfa » HABERLER » GÜNCEL HABERLER » AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKAN YARDIMCISI MEHMET ERSOY SANDIKLIMIZI ZİYARET ETTİ

1-800x480Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendinin yardımcılığını yapan Mehmet ERSOY Sandıklıda gerçekleştirilen “Aile ve Sosyal Destek Programı Hizmet İçi Eğitimi (ASDEP)” kapsamında gerçekleştirilen programa katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından düzenlenen Hizmet İçi Eğitimine Afyonkarahisar Valisi Sayın Aziz YILDIRIM, Sandıklı İlçe Kaymakamı Sayın Faik ARICAN ve Sandıklı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL katıldılar. Program, şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, Aile ve toplum hizmetleri genel müdürü Dr. Muhammed Örnek, Afyonkarahisar Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet ERSOY günün anlam ve önemine istinaden yaptığı konuşmalar ile programın selamlama bölümü sona erdi.

Yapılan konuşmaların ardından kısa bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL Sandıklı İlçemiz ve Bakanlık tarafından gerçekleştirilecek konular ve yapılması düşünülen projeler hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet ERSOY ile görüş alış verişinde bulundular. Gerçekleştirilen kısa toplantı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN